Sedací vak Mudok - Hruška pro děti
  • Sedací vak Mudok - Hruška pro děti
  • Sedací vak Mudok - Hruška pro děti

Sedací vak Mudok - Hruška pro děti

průměr podstavy 75 cm
celková výška 95 cm
materiál eco kůže imitující pravou kůži
výplň atestované polystyrenové kuličky
výrobce jsme českým výrobcem
Vybraná barva
999,00 Kč
S DPH
Počet
sedací vaky vyrábíme dle objednání s dostupností cca 1 - 3 dny

Tento sedací pytel je svými rozměry předurčen pouze pro nejmenší tedy pro děti a to do výšky cca 120 cm. Tvar vaku je podobný kužely nebo také se tomuto typu pytle často říká hruška. Sedací vak je vyroben z eko kůže, která svým povrchem věrně imituje povrch pravé kůže. Vzhled vaku je tak na první pohled velice působivý a zcela jistě při zvolení oblíbené barvy dítěte zapůsobí nejen na něj, ale i na Vás a hrozí, že vak budete chtít ve své velikosti také. :)

Sedací vaky pro děti tohoto typu jsou vhodné především pro relaxační činnost, kde základem je sed. Velice vhodné je například vak použít jako pohodlné křeslo pro sledování oblíbených dětských pořadů, kde svojí pohodlností se dítěti ani z vaku nebude chtít. Další možností je i válení se a to i přes to, že tento druh vaku je svým tvarem spíše vhodný k sezení. Vak lze totiž jednoduše povalit na bok, protože je velice lehký váží cca 3 kg a to zvládnou i děti a ty to zcela jistě rády vyzkouší. Povalením sedacího vaku se polystyrenové kuličky, kterými je pytel vyplněn přesypou a vytvoří z něj během chvilky pohodlné lehátko ve tvaru trojúhelníku.

Tyto sedací pytle pro děti jsou vyrobeny z materiálů, které jsou antialergenní a jsou ušity z velice pevných nití a to vždy dvojitě. Zespodu jsou pytle opatřeny dvojitým zipem s protichůdnými jezdci, který vám dovolí v případě potřeby kdykoliv doplnit polystyrenové kuličky. Vrchní všitý zip je skrytý tak, že není skoro vidět a navíc je jeho jezdec otočen, aby nebyl viděn.

Parametry

dostupnost
sedací vaky vyrábíme dle objednání s dostupností cca 1 - 3 dny
průměr podstavy
75 cm
celková výška
95 cm
výplň
polystyrenové kuličky, které splňují atest zdravotní nezávadnosti pro děti do 3 let
materiál
Ekokůže / koženka, která věrohodně umituje povrch pravé kůže a tím přispívá k celkovému luxusnímu vzhledu tohoto sedacího pytle
vhodnost
vak je určen pouze pro děti a to do výšky 120 cm
výrobce
jsme českým výrobcem
záruční doba
24 měsíců
dostupnost sedací vaky vyrábíme dle objednání s dostupností cca 1 - 3 dny
průměr podstavy 75 cm
celková výška 95 cm
výplň polystyrenové kuličky, které splňují atest zdravotní nezávadnosti pro děti do 3 let
materiál Ekokůže / koženka, která věrohodně umituje povrch pravé kůže a tím přispívá k celkovému luxusnímu vzhledu tohoto sedacího pytle
vhodnost vak je určen pouze pro děti a to do výšky 120 cm
výrobce jsme českým výrobcem
záruční doba 24 měsíců

Mohlo by vás také zajímat

arrow_upward