Filtrovat podle

Náplň do kojícího polštáře

Existuje 3 produktů.

Zobrazení 1-3 z 3 položek

Náhradní náplň do kojícího polštáře

Kojící polštáře mohou být naplněny různými materiály, ale mezi nejčastější patří bezesporu výplň z polystyrenových kuliček. Většinou se jedná o malé kuličky, chcete-li mikrokuličky, kde se průměr kuliček pohybuje kolem cca 1 - 2 mm. Oproti běžným náplním do sedacích vaků, kde je průměr kuliček cca 3 - 6 mm mají tyto menší kuličky výhodu v tom, že se vlivem komprese tolik nezmenší. To znamená, že nebudete muset skoro doplňovat Váši náplň v kojícím polštáři (upozorňujeme, že každý polystyrén je stlačitelný a tedy vždy bude docházet k úbytku na objemu).

Další výhodou těchto náhradních náplní do kojících polštářů z polystyrenových mikrokuliček je, že nejsou tak hlučné při tvarování jako výplně v sedacích vaků. Menší kuličky nejsou při přesouvání / tvarování náplně tak hlučné, což je přímo žádoucí u produktu, jako je kojící polštář.  

Nevýhody / nevhodnost náplně do kojícího polštáře

Pro někoho výhody pro druhého nevýhody. Náplň tvořena mikrokuličkami je, jak již bylo zmíněno méně stlačitelná oproti běžným kuličkám a mimo jiné také obsahuje méně vzduchu. To má přímý vliv na měkkost posedu, a proto tyto náplně do kojících polštářů nejsou vhodné jako výplně do sedacích vaků. Naopak u taburetů nebo puf by to zase taková nevýhoda být nemusela. Posed u taburetu bude stabilnější a navíc díky menší kompresi také nebudete muset často doplňovat.

Náplně do kojících polštářů jsou tedy všestrannými náplněmi a najdou tak uplatnění i jako náplně do taburetů, podnožek, puf a dalších výrobků podobné konstrukce.

Naše polystyrenové kuličky vyhovují požadavkům zákona č. 258/200 Sb. o ochraně veřejného zdraví, ve znění předpisů a vyhlášky MZ ČR č.84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti ve věku do 3 let  - což mimo jiné také znamená, že kuličky neobsahují žádné škodlivé látky jako např. zpomalovače hoření hexabromcyklododekan (HBCDD), které jsou typické pro stavební polystyrén.

arrow_upward