Filtrovat podle

Polystyrenové kuličky EPS

Existuje 10 produktů.

Zobrazení 1-10 z 10 položek
Active filters

Náplň do pufu - polystyrenové kuličky 10l

35,00 Kč

Náplň do sedacích pytlů - polystyrenové kuličky 50l

130,00 Kč

Náplň do sedacích pytlů - polystyrenové kuličky 100l

220,00 Kč

Náplň do sedacích vaků - polystyrenové kuličky 150l

330,00 Kč

Náplň do sedacích vaků - polystyrenové kuličky 200l

420,00 Kč

Náplň do sedacích vaků - polystyrenové kuličky 250l

500,00 Kč

Náplň do sedacích vaků - polystyrenové kuličky 300l

600,00 Kč

Náplň do sedacích vaků - polystyrenové kuličky 350l

700,00 Kč

Náplň do sedacích vaků - polystyrenové kuličky 400l

800,00 Kč

Nápln do kojícího polštáře - kuličky EPS 10l

50,00 Kč

Polystyrenové kuličky EPS

Polystyrenové kuličky EPS

Naše polystyrenové kuličky EPS (nebo také se můžete někdy setkat s označením granulát) jsou vyráběny výlučně z přírodních surovin, kde základní surovinou je zpěňovatelný polystyren ve formě perlí. Tyto perle se v průběhu výroby za pomocí působením páry o teplotách 80 - 100 °C zvětší až na padesátinásobek své původní velikosti. Na konci výroby tak dostaneme polystyrenové kuličky EPS, které jsou prvotně vyráběný produkt čistě bílé barvy a tedy nejsou nikterak chemicky upravovány a jsou zdravotně nezávadné.

Polystyrenové kuličky do sedacích pytlů

Využití kuliček je dáno především lehkostí, flexibilností a tepelnou izolací samotného polystyrenu a proto se polystyrenové kuličky skvělé hodí jako náplň do sedacích vaků, podnožníků / taburetů, kojících polštářů a dalších bytových doplňků podobné konstrukce, do kterých lze polystyrenové kuličky jednoduše uzavřít tak, aby se mohli volně přelévat a tedy tvarovat, jak Vy zrovna potřebujete. A proto základem konstrukce sedacích pytlů jsou převážně tyto polystyrenové kuličky, které tvoří ve většině případů výplň. V naší nabídce najdete polystyrénové kuličky velikosti cca 3 - 6 mm, kterými jsou naplněny naše sedací vaky a které se samozřejmě hodí i jako náhradní naplň do Vašich sedacích pytlů. Náhradní náplně do sedacích vaků jsou rozděleny podle celkového objemu. V případě, že nanajdete v naší nabídce Vámi požadovanou náplň do sedacího vaku, tak nás neváhejte kontaktovat.

Polystyrenové kuličky - nevýhoda

je tzv. komprese (sesednutí), jež je způsobena jakýmkoliv tlakem působícím právě na tyto kuličky. V případě, že budou využívány polystyrenové kuličky k dekoraci, tak Vám ztráta objemu nehrozí, ale pokud použijete polystyrenové kuličky do sedacích vaků, tak vlivem běžného užívání sedacího vaku jsou kuličky často vystavovány kompresi a tedy časem ztrácí na objemu. Každé polystyrénové kuličky vlivem komprese ztrácí na objemu a to bez vyjímky, protože se jedná o zcela přirozený jev, který vychází z podstaty jejich konstrukce / výroby. A proto je třeba s tímto jevem do budoucna počítat a pro tyto případy je Vám k dispozici naše náplň do sedacích pytlů, která je k dostání v různých objemech..

Polystyrenové kuličky vyhovují požadavkům zákona č. 258/200 Sb. o ochraně veřejného zdraví, ve znění předpisů a vyhlášky MZ ČR č.84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti ve věku do 3 let.