• Sedací vak Mudok - Fotbalový míč L

Sedací vak Mudok - Fotbalový míč L

průměr  90 cm
výška sedu cca 45 cm
materiál eco kůže imitující pravou kůži
výplň atestované polystyrenové kuličky
výrobce jsme českým výrobcem
Vybraná barva
1 899,00 Kč
S DPH
Počet
sedací vaky vyrábíme dle objednání s dostupností cca 1 - 3 dny

Sedací pytel ve tvaru fotbalového míče je velmi oblíbený mezi děti. Tato velikost sedacího vaku je určena jak pro děti, tak i pro dospělé fanoušky fotbalu a to do výšky postavy cca 185 cm. Sedací vak je vyroben z eko kůže, která svým povrchem věrně imituje povrch pravé kůže. Vzhled vaku je tak na první pohled velice působivý. Navíc jistě uvítáte, že tento povrch je také nenáročný na údržbu, čištění se provádí nanejvýš navlhčeným hadříkem s obyčejnou mýdlovou vodou.

Sedací vaky ve tvaru fotbalového míče jsou vhodné především pro relaxační činnost. Velice vhodné je například vak použít jako pohodlné křeslo pro sledování oblíbených sportovních pořadů, zvlášť pro zapáleného fotbalistu. Vak je lehký, váží cca 6 kg a manipulaci tak zvládnou i děti. 

Tento sedací vak - fotbalový míč je naplněn certifikovanými a zdravotně nezávadnými polystyrenovými kuličkami. Vyrobený je z materiálů, které jsou antialergenní a určeny pro čalounictví. Všechny části fotbalového míče jsou k sobě sešity velice pevnými nitěmi a to vždy dvojitě. V jednom šestiúhelníku je fotbalový míč opatřen dvojitým zipem, což Vám dovolí v případě potřeby, kdykoliv sedací vak doplnit polystyrenovými kuličkami. Všitý zip je skrytý a to tak, že není skoro vidět.

Parametry

dostupnost
sedací vaky vyrábíme dle objednání s dostupností cca 1 - 3 dny
průměr
90 cm
výplň
polystyrenové kuličky, které splňují atest zdravotní nezávadnosti pro děti do 3 let
materiál
Ekokůže / koženka, která věrohodně umituje povrch pravé kůže a tím přispívá k celkovému luxusnímu vzhledu tohoto sedacího pytle
vhodnost
vak je určen pro dospělé ale i děti do výšky postavy cca 185 cm
výrobce
jsme českým výrobcem
záruční doba
24 měsíců
dostupnost sedací vaky vyrábíme dle objednání s dostupností cca 1 - 3 dny
průměr 90 cm
výplň polystyrenové kuličky, které splňují atest zdravotní nezávadnosti pro děti do 3 let
materiál Ekokůže / koženka, která věrohodně umituje povrch pravé kůže a tím přispívá k celkovému luxusnímu vzhledu tohoto sedacího pytle
vhodnost vak je určen pro dospělé ale i děti do výšky postavy cca 185 cm
výrobce jsme českým výrobcem
záruční doba 24 měsíců
arrow_upward