• Sleva!

Sedací vak - Hruška pro děti - oranžový

Důvod výprodeje je odstín barvy. Tento odstín již v naší nabídce nemáme. Jedná se o poslední kus.

průměr podstavy 70 - 72 cm
celková výška 100 cm
materiál koženka imitující pravou kůži
výplň atestované polystyrenové kuličky
výrobce jsme českým výrobcem
1 049,00 Kč
799,00 Kč Sleva 250,00 Kč
S DPH
Počet
Na skladě není dostatek produktů

Tento sedací pytel je svými rozměry předurčen pouze pro nejmenší tedy pro děti a to do výšky cca 120 cm. Tvar vaku je podobný kužely nebo také se tomuto typu pytle často říká hruška. Sedací vak je vyroben z ekokůže/koženky, která svým povrchem věrně imituje povrch pravé kůže. Vzhled vaku je tak na první pohled velice působivý a zcela jistě při zvolení oblíbené barvy dítěte zapůsobí nejen na něj, ale i na Vás a hrozí, že vak budete chtít ve své velikosti také. :)

Sedací vaky pro děti tohoto typu jsou vhodné především pro relaxační činnost, kde základem je sed. Velice vhodné je například vak použít jako pohodlné křeslo pro sledování oblíbených dětských pořadů, kde svojí pohodlností se dítěti ani z vaku nebude chtít. Další možností je i válení se a to i přes to, že tento druh vaku je svým tvarem spíše vhodný k sezení. Vak lze totiž jednoduše povalit na bok, protože je velice lehký váží cca 3 kg a to zvládnou i děti a ty to zcela jistě rády vyzkouší. Povalením sedacího vaku se polystyrenové kuličky, kterými je pytel vyplněn přesypou a vytvoří z něj během chvilky pohodlné lehátko ve tvaru trojúhelníku.

Tyto sedací pytle pro děti jsou vyrobeny z materiálů, které jsou antialergenní a jsou ušity z velice pevných nití a to vždy dvojitě. Zespodu je vak opatřen zipem, který vám dovolí v případě potřeby kdykoliv doplnit výplň tedy polystyrenové kuličky. Všitý zip je skrytý a to tak, že není skoro vidět a navíc je zabezpečen zámkem proti samovolnému otevření.

Parametry

průměr podstavy
70 - 72 cm
celková výška
100 cm
výplň
polystyrenové kuličky, které splňují atest zdravotní nezávadnosti pro děti do 3 let
materiál
Ekokůže / koženka, která věrohodně umituje povrch pravé kůže a tím přispívá k celkovému luxusnímu vzhledu tohoto sedacího pytle
vhodnost
vak je určen pouze pro děti a to do výšky 120 cm
výrobce
jsme českým výrobcem
záruční doba
24 měsíců
průměr podstavy 70 - 72 cm
celková výška 100 cm
výplň polystyrenové kuličky, které splňují atest zdravotní nezávadnosti pro děti do 3 let
materiál Ekokůže / koženka, která věrohodně umituje povrch pravé kůže a tím přispívá k celkovému luxusnímu vzhledu tohoto sedacího pytle
vhodnost vak je určen pouze pro děti a to do výšky 120 cm
výrobce jsme českým výrobcem
záruční doba 24 měsíců

Mohlo by vás také zajímat

arrow_upward